Капрі
капрі
головна сторінка мапа сайту
логін:
пароль:
увійти
зареєструватися
нагадати пароль
КАЛЕНДАР
НОВИН

    0
    0

продукція
послуги
прайслист
акції
новини
вакансії
історія
партнери
контакт
Наша адреса:
м. Київ,
вул. Зодчих, 32-А
Для кореспонденції: 03194, Київ-194, а/с 89
тел./факс:
(044) 274-14-45 (багатоканальний)
main@kapri.com.ua

КАТАЛОГ

шукати в групi "Пакувальна стрічка 3M Scotch з логотипом"

Пакувальна стрічка 3M Scotch з логотипом

Клієнтам, що приділяють велику увагу упаковці товарів, яку виробляють, СП “Капрі” пропонує пакувальну клейку стрічку 3М (Scotch) з нанесеним на неї друкованим зображенням (логотипом), котрий може нести як різноманітну інформацію про виробництво даного виду продукції або упакованого товару, так і зображення торгової марки, яка використовується. Товарний знак, колір та інші елементи фірмового стилю, нанесені на стрічку, прикрасять упаковку, зроблять її яскравою та незабутньою, завжди будуть служити рекламою для Вашої фірми. Крім того, використання клейкої стрічки з логотипом дозволяє Вам отримати певні переваги:
  • додатковий захист від підробки продукції, яку Ви виробляєте;
  • картонна коробка правильно та надійно закрита, що забезпечує попередження випадків крадіжки товару і несанкціанованого доступу до нього під час транспортування та зберігання;
  • підвищує інформативність упаковки Вашого товару, полегшує роботу з Вашою продукцією на складі;
  • наша пакувальна стрічка з логотипом підкреслить та закріпить фірмовий стиль Вашої компанії;
  • додаткові можливості реклами Вашої продукції.
Яку інформацію розмістити на пакувальній стрічці?
  • Логотип підприємства
  • Товарний знак
  • Контактну інформацію (телефони, факси, e-mail, Web-адресу)
  • Рекламний слоган
  • Штрих-код продукції

Наша компанія надає повний комплекс послуг у сфері виготовлення скотчу з логотипом. Ми допоможемо Вам створити цікавий дизайн, виготовимо скотч і доставимо в будь-яку точку України. Будучи безпосереднім виробником , ми можемо запропонувати не лише мінімальні ціни, але й найкоротший термін виконання замовлення (від 3 днів).

Логотип чи фірмова символіка наноситься на власному обладнанні з використанням методу 3-крокового друку, стрічка додатково зберігається від стирання захисним шаром лаку. При виробництві використовуються лише якісні фарби, тон яких можна підібрти по Pantones, що дозволяє досить точно передати Ваші фірмові кольори.

Друк виконується на екологічно чистій стрічці 3М з клеєм типу Hot Melt (без розчинників), для подальшої роботи з якою, припустимо, найбільш оптимальний температурний режим: від -15 до +60С. Стрічка, нанесена відповідно до рекомендацій по діапазону температур для зберігання та транспортування, забезпечить надійну упаковку.

При розміщенні замовлення на виготовлення пакувальної стрічки з логотипом, на прохання замовника, ми можемо розробити логотип стрічки, провести дополіграфічну підготовку та виготовити кліше БЕЗКОШТОВНО.

Пакувальна стрічка 3M Scotch з логотипом
Вимоги до макету
Переваги співробітництва з СП "Капрі"