Капрі
капрі
головна сторінка мапа сайту
логін:
пароль:
увійти
зареєструватися
нагадати пароль
КАЛЕНДАР
НОВИН

    0
    0

продукція
послуги
прайслист
акції
новини
вакансії
історія
партнери
контакт
Наша адреса:
м. Київ,
вул. Зодчих, 32-А
Для кореспонденції: 03194, Київ-194, а/с 89
тел./факс:
(044) 274-14-45 (багатоканальний)
main@kapri.com.ua

КАТАЛОГ

шукати в групi "Автоматичні машини для пакування картонних коробок 3M-Matic"
… / Продукція / Пакувальні клейкі стрічки з логотипом замовника та матеріали для пакування / Автоматичні машини для пакування картонних коробок 3M-Matic

Автоматичні машини для пакування картонних коробок 3M-Matic

СП "Капрі" пропонує великий асортимент автоматичних верстатів для пакування картонних коробок, виробництва компанії 3М. У номенклатурі СП "Капрі" є пакувальні верстати з ручною та автоматичною установкою розміру тари, з автоматичним формуванням тари, з клейкими головками на стрічку шириною 50 і 75мм.

Висока продуктивність (30 коробок в хвилину), висока надійність і простота в обслуговуванні (швидка заміна нового рулону стрічки, не потребує спеціального навчання персоналу, легке підключення), конкурентні ціни, завдяки цьому обладнання швидко окупається, скорочується шлях пакування продукції і багато інших факторів роблять цю покупку економічно вигідною. Відмінною рисою пакувальних машин компанії 3М є "ноу-хау" фірми - її голівка, що плаває, AccuGlide ll, забезпечує досконале пакування не нових коробок. Дозований початковий тиск та постійна, лінійна механіка руху дозволяють працювати з легкою або малонаповненою картонною тарою. Стандартна довжина стрижня може змінюватися з 75 до 50мм. Безпечний ніж, що ріже з гарантованим захистом постійно очищається войлоком, щоб уникнути структурування клею. За винятком деталей, що зношуються, таких як ніж, пружина і притискні ролики, для AccuGlide ll - для клейкої голівки діє всесвітня 3М гарантія до 3-х років, котра в Україні підтримується СП "Капрі".

100-a
Пакувальна машина
200-а
Пакувальна машина
700-а
Пакувальна машина