Капрі
капрі
головна сторінка мапа сайту
логін:
пароль:
увійти
зареєструватися
нагадати пароль
КАЛЕНДАР
НОВИН

    0
    0

продукція
послуги
прайслист
акції
новини
вакансії
історія
партнери
контакт
Наша адреса:
м. Київ,
вул. Зодчих, 32-А
Для кореспонденції: 03194, Київ-194, а/с 89
тел./факс:
(044) 274-14-45 (багатоканальний)
main@kapri.com.ua

КАТАЛОГ

шукати в групi "Системи кріплення, маркування та екранування"
… / Продукція / Енергетична продукція / Системи кріплення, маркування та екранування

Системи кріплення, маркування та екранування

В даному розділі подані матеріали, що можуть використовуватись при виконанні монтажних робіт на кабельних силових мережах, при збиранні електро-устаткування, машинобудуванні, монтажу з'єднувальних та кінцевих муфт на силових кабелях та на багатьох інших дільницях виробництва.

Основним елементом системи кріплення є нейлонові кабельні стяжки (кабельні хомути) об'єднані торговою маркою Scotchflex™. Найбільшою популярністю користуються кабельні стяжки серії FS, які поставляються в двох модифікаціях: білого (натурального) та чорного кольору. Кабельні стяжки мають повний набір відповідних аксесуарів (таблички для маркування, площадки для кріплення стяжок, інструменти для затяжки тощо).

Системи маркування включають великий перелік необхідних засобів, які забезпечують відповідне маркування кабелів та проводів. Маркування кабелів та проводів можливе різними способами: різнокольоровими клейкими стрічками (серії 35 та 1300 (1500) Tempflex); різнокольоровими тонкостінними термотрубками (серії GTI, HSR та ін.), або іншими засобами, які спеціально розробленні компанією 3M для даних цілей. Основним елементом маркування є клейка стрічка (відрізок стрічки) з попередньо нанесеним символом маркування, або можливістю нанесення (маркером, принтером тощо) власної системи маркування. В даному розділі подані тільки ті засоби для маркування, які підтримуються складом нашого підприємства, серед них диспенсори серій STD, SWD, SLS, SLW.

При виконанні монтажу з'єднувальних муфт на силових кабелях, виготовленні електронного обладнання та в багатьох інших випадках виникає потреба в екрануванні. Для виконання процедури екранування можуть бути використані різні матеріали, зокрема: клейкі стрічки на базі мідної та алюмінієвої фольги з струмопровідним, або звичайним адгезивом; металеві стрічки серій 24 та 25. Дані стрічки подані в відповідних розділах.

В даному розділі будуть подані спеціалізовані матеріали, що застосовуються при монтажі з'єднувальних муфт на силових кабелях.
Системи кріплення, маркування та екранування
STD
Диспенсори для маркування
SWD, SLW, SLS
Диспенсори для маркування
Shielding Socket
Екранні оболонки
CT-90
Інструмент для затяжки кабельних хомутів
FS
Кабельні хомути
FT
Кабельні хомути
Pxx
Контактні пружини
CTA, CTS
Монтажні площадки для кабельних хомутів
100 Scotchflex
Стрічка для джгутування